(ВИДЕО) ВИРАЛНА ИНТИМА: Италијански голман снимен додека водел љубов со девојката во тоалет: Последиците допрва дошле!

Со оглед на технологијата човек никаде не може да биде мирен – освен во својот дом. Тоа на своја кожа го почувстувал и Матео Волтолини кој во тоалет во еден ноќен клуб водел љубов со својата девојка…
Матео Волтолини, голман на Реџијана „е уловен“ во еден ноќен клуб како се забавува, што не би било ништо чудно ни лошо доколку овој член на третолигашкиот италијански клуб не уживал премногу.
Волтолини е снимен додека со својата девојка Џулиета Ферари, во тоалетот имал сексуален однос. Видеото со голема брзина се проширило на интернет, а кога и самиот голман се здогледал себеси и атрактивната девојка во акција, го пријавил случајот во полиција.

Фудбалскиот клуб привремено го суспендирал голманот, а случајот стигнал и до суд. На авторот на снимката, доколку се открие кој е, ќе му следи казна затвор долга и до шест години поради снимање и користење на експлицитни материјали без дозвола и знаење на учесниците во истите.

Реџијана моментално се наоѓа на третото место во Серија Ц, а Волтолини во тековната сезона имал само еден настап.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Неготинчани појаки од короната: Одржан традиционалниот Џез фестивал „Jazz 1440“ – Неготино 2020

Синоќа во Неготино, под покровителство на центарот за култура „Ацо Ѓорчев“ се одржа традиционалниот џез …