(ВИДЕО+ФОТО) Салма Хаек објавила видео во кое изгледа како 20. годишна

Холивудската глумица Салма Хајек наполни 53. години, но нејзиниот изглед докажува дека годините се само број.
Неодамна, таа на Инстаграм објави видео во кое е без грам шминка на зајдисонцето.
Салма се обиде да го фати убавиот зајдисонце и себе си во преден план, што баш и не и успеало.
„Не мразите ли кога ова се случува? Кога гледате прекрасно зајдисонце и не можете да го фатите со камерата“, напишала таа под фотографијата.


Секако, 12-те милиони обожаватели на Салма останале возхитени од нејзината убавина и не се труделе да го скријат своето воодушевување.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) За неа годините се само бројка: Гвен Стефани го прославила својот 53-ти роденден

Гвен Стефани, американска пејачка и модна дизајнерка, наполни 53. години. Стефани ја започна својата кариера …