(ФОТО) ФАТЕНИ – БРЕД ПИТ СЕ’ ПОЧЕСТО ВО ЈАВНОСТ СЕ ПОЈАВУВА СО ОВАА ГЛУМИЦА: Чиста спротивност на Ангелина а се „шушка“ дека му е девојка!

Откако се разведе од Анџелина Џоли (44), Бред Пит (55) беше поврзуван со многу жени, а последна во серијата беше духовниот советник Сет Хари Калсон.
Сепак,од неодамна актерот се’ повеќе, на истите настани, се појавува како и неговата помалку позната колешка Алија Шокат (30).

Ова е актерка со која Бред Пит неодамна бил фатен како се враќа дома после забава. Наводно, парот се дружи со месеци, но сè уште не е ништо сериозно, туку се запознаваат.
Како што пренесуваат странските медиуми, тие имаат многу интереси, што ги поврзале, а со тек на време сфатиле дека не можат да бидат само пријатели. Дали повторно ќе има „дим“  или конечно во некоја таква приказна поврзана со Бред има и „пожар“, ќе покаже времето.

Да потсетиме, Бред се разведе од Ангелина, со која има шест деца, во 2016. година, и оттогаш официјално не се појави никаде со ниту една жена.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ПОЛОВИНА ГОДИНА КОРОНА ВИРУС: Продолжува да се шири по светот и да однесува жртви, а на овие ПРАШАЊА и понатаму нема одговор!

Поминаа точно шест месеци откако Кина ги пријави првите случаи на коронавирус до Светската здравствена …