(ФОТО) Славниот глумец одеднаш ослабнал дури 35. килограми:„Мислам дека сега сум готов!“

КРИСТИЈАН БЕИЛ, познат британски актер, кој покрај актерските таленти се одликува со неверојатни и понекогаш опасни физички трансформации, решил официјално да стави крај на практиката на постојано слабеење и губење на тежината за неговите улоги.
„Непрекинато продолжувам да велам дека сум готов со тоа, но сега навистина мислам дека завршив“, изјави 45-годишниот актер за Си-Би-Ес.
Поточно, тој изгубил 35. килограми за неговиот последен филм „Форд против Ферари“ за да може да игра возачот Кен Мајлс.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) КОВИД -19: 13. МИЛИОНИ ЛУЃЕ ЈА ПОБЕДИЛА КОРОНА: Во Бразил 22. илјади новозаболени за 24. часа, со вирусот се избориле 13. милиони пациенти!

Во светот од почетокот на пандемијата „Ковид 19“ се заразени повеќе од 20. милиони луѓе, …