Овие три хороскопски знаци се склони кон „шарање“ и измама

3. Терезија
На Терезијата и е важен баланс во животот и за нив е многу важно да бидат во романтична врска. Ако Терезијата ве измами, тоа е знак дека таа не се чувствува исполнето во врската. Ќе почувствуваат многу вина за измамата, но ќе скријат сè заради мирот во куќата. Ако ги фатите, тие најпрво се ќе негираат, но ако ги натерате во ќош, ќе бидат искрени.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за вторник, 11.08.2020: Непотребно се оптоварувате со разни теми што ве оддалечуваат од вашата сакана личност…

Овен Љубов: Ако не сте задоволни од вашиот емоционален или брачен статус, земете ги работите …