Овие три хороскопски знаци се склони кон „шарање“ и измама

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Некои луѓе се повеќе склони да имаат стабилни моногамни односи, додека други се повеќе склони кон „шарање“. Овие три хороскопски знаци се сметаат за најопасни прељубници.
1. Овен
Со нив владее Марс, кој со себе носи акција, агресија и сексуалност, што значи дека најверојатно е дека некоја личност во Овен ќе ве измами без да размислува. Bustle пишува дека тие се толку импулсивни што не одвојуваат време да размислат, а брзо го губат фокусот од партнерот кога ќе се појави нов „улов“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТАЈНАТА НА МИЛИЈАРДИТЕ НА ХИТЛЕР: Фирерот на Германците им глумел скромност, а „се капел“ во богатство – но ниту ЦИА не успеала да го најде!

По Втората светска војна, кога Адолф Хитлер беше официјално прогласен за мртов, сојузничките сили заклучиле …