Дневен хороскоп за четврток, 21.11.2019:Денес постои потреба за анализи и приговори но подобро сето ова да го одбегнете…како и последиците!

Терезија
Работа
Новите проблеми со кои се соочувате на деловната сцена бараат добра концентрација и сигурни соработници. Потребна ви е нечија искрена поддршка и медијација во различни фази на бизнисот.
Љубов
Обрнете внимание на една интересна тема или личност која ве инспирира на добро емоционално расположение. Можете да направите одличен избор.
Здравје
Добро.
Скорпија
Работа
Вашите идеи се позитивни и некој ја фали вашата работа. Се грижите за постигнување поширока деловна афирмација и исполнување на различни критериуми за успешна соработка.
Љубов
Ако барате ново емотивно полетување или возбудлива забава, сторете се’ што е потребно за да привлечете нечиј интерес. Користете го шармот за да одговарате на емоционалната инспирација што сега ја чувствувате.
Здравје
Пад на имунитетот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за вторник, 11.08.2020: Непотребно се оптоварувате со разни теми што ве оддалечуваат од вашата сакана личност…

Овен Љубов: Ако не сте задоволни од вашиот емоционален или брачен статус, земете ги работите …