Дневен хороскоп за четврток, 21.11.2019:Денес постои потреба за анализи и приговори но подобро сето ова да го одбегнете…како и последиците!

Лав
Работа
Важно е да ја сочувате позитивната инспирација или силна волја во друштво на вашите соработници. Внимателно осмислете го вашите настап и не дозволувајте некој да ги толкува погрешно вашите идеи и деловни интереси.
Љубов
Нема причина да се однесувате со премногу барајќи пред саканата личност. Потребно е да се кристализираат позитивните емоции во љубовната врска со цел да се постигне се’ што сакате.
Здравје
Проверете ја крвната слика.
Девица
Работа
Не дозволувајте некој да ве наведе на погрешна процена и да донесете лоша одлука. Внимателно проверете ги различните информации што влијаат на нивото на деловна соработка. Лесно е да се направи грешка во сегашните околности.
Љубов
Во друштво на нсаканата личност, чувствувате страст која ве инспирира со некои необични идеи. Обрнете внимание на вообичаени теми и ускладете ги вашите потреби.
Здравје
Проблеми со забите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) 4.000.000 ЛУЃЕ ВО ШОК ГЛЕДАЛЕ ШТО И СЕ ЗАГЛАВИЛО МЕЃУ НОЗЕ: „Зачекорив, слушнав писок и видов нешто ЦРНО!

Една жена се згрозила откако открила жив лилјак кој виси од нејзиното меѓуножје откако го …