(ВИДЕО+ФОТО) Секоја споредба е случајна: Уште една македонска јавна личност со качулка на главата!

Шега на страна, но Игор Џамбазов е повторно во свој филм и работи на повеќе полиња…

Го напиша текстот за новата песна „Нека те боли“ на Лина Пејовска…

Го гледаме како Мите Бузлевски во „Преспав“…

View this post on Instagram

Mile Buzalevski – The hunter…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(Рецепт) ЗАЈАКНЕТЕ ГО ОРГАНИЗМОТ – Напоиток кој го стимулира имунитетот кај децата и возрасните: За да се заштитите од грип и вируси ПИЈТЕ ГО ОВА СЕКОЈ ДЕН!

Зајакнете го вашето тело пред есента и инвазијата на нови вируси и грип… Ако телото …