(ВИДЕО) СЕКОЈА ПОЧИТ – ВОЗАЧ ОД ШКОЛСКИОТ АВТОБУС ИСФРЛИЛ МАЛЕЧОК: Патниците негодувале но замолчеле кога е откриено кој бил исфрленото „дете“!

На социјалните мрежи се појави шокантна снимка на лут возач како исфрлува млад човек од училишен автобус.
Иако имал ранец како секој ученик, на крајот се покажало дека е педофил со џуџест раст кој носи ранец само за да се вклопи во другите деца.
На почетокот никој не разбрирал за што станува збор. Една жена дури и скокнала на помош на педофилот и го нападнала возачот, додека некој не викнал дека не е дете. Мажот на крајот ја извадил шапката и тогаш станало јасно дека станува збор возрасен човек џуџе.
Видеото има собрано скоро 300.000 прегледи, а луѓето сè уште не можат да веруваат што се случува на него. „Тој изгледа пијано. Тој е во училишен автобус, а не во јавен. Зарем не?“, Се прашува еден корисник на Твитер.

„Ми треба остатокот од видеото за да видам што се случило со него“, вели друг.
Повеќето луѓе го сметаат возачот на автобусот за херој, додека некои сметаат дека е смешен или сметаат здека се е исценирано.
„Дали се сите во ова видео актери? Ова е како комедија“, напишал еден корисник под видеото, а другите му се придружиле во тезата дека сето тоа е само голема шега.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ТАЈНА ЗА СРЕЌЕН БРАК – НА ДЕНОТ НА ВЕНЧАВКАТА МИ ГО КАЖА ОВА И МНОГУ И БЛАГОДАРАМ: За 30. години брак не сум имала ниту еден проблем ниту со мажот ниту со децата!

Сопругот е прекрасен, а децата се образовани и успешни Ако вашиот семеен живот ПУКА ПО …