(ВИДЕО) НАЈСЛАТКА НАСМЕВКА – ОВА ЌЕ ВЕ ПОГОДИ ВО СРЦЕ: Погледнете ја реакцијата на бебе кое првпат го слуша гласот на својата мајка со помош на апаратче!

Петмесечниот Алекс е роден глув, но со многу љубов прераснал во напредно и среќно бебе.
Додека му го местелеапаратчето за слушање, тој немал идеја дека наскоро ќе открие нов нов свет. На самиот почеток на снимањето, беил снимен моментот кога Алекс прв пат го слушнал гласот на неговата мајка.

Неговата реакција е нешто што ќе ви измами солзи на радост. Најубавата насмевка на задоволство, изненадување, радост и чудо, сето тоа го гледаме на лицето на ова мало петмесечно суштество.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Рецепт на денот:„Марокански ќофтиња“

Можеби треба да внесете промени во начинот на подготовка на популарните ќофтиња. Погледнете, можеби овој …