(ВИДЕО) ПРИМЕР ИЛИ ИСМЕЈУВАЊЕ – Мајмун прави гимнастика за добро утро!

По социјалните медиуми се прошири видео на кое мајмун прави утринска гимнастика…
Зошто утринска, па се гледа дека кутриот (или кутрата) сеуште не е расонет…Прави склекови и уште се прозева…
Потоа сам, по одреден број повторувања се превртува и прави вежби за стомачните мускулчи…
Во позадина некој „пука од смеење“…но дали е смешно…да се користат животните за лични цели, забава…

Putină gimnastică de dimineata. 😁😁

Gepostet von Maxim Max am Dienstag, 12. November 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за петок, 18.06.2021: Ако добивате „лош сигнал“, важно е да се тргнете настрана и да почекате подобра можност…

Овен Љубов: Не дозволувајте нечие однесување да ве испровоцира на погрешна емоционална реакција. Бидете потрпеливи …