(ВИДЕО) ЗАБАВНО И ЗАРАЗНО: Погледнете на која филмска сцена се смее ова преслатко бебе!

Бебето по име Вил се чини е вистински филмофил и има своја омилена филмска сцена поради која неконтролирано се смее.
Неговите родители забележале дека една сцена од филмот „Кошмар пред Божик“ му е посебно интересна, и сега, на среќа на Вил, мама и тато по цел ден му ја глумат оваа ситуација, додека нивното бебе не престанува да се кикоти.
Се надевам дека смеењето на Вил и вас ќе ве зарази денес…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Како е да се живее во кружно село-бајка каде сите жители се свртени едни кон други!

Архитектот на ова село во Данска извел нешто навистина уникатно, но зад многу невообичаеното решение …