(ВИДЕО) БЕГСТВО ОД ПОЛИЦИЈА КАКО НА ФИЛМ: Со радијаторот, за кој бил врзан, во раце скокнал низ прозорецот и избегал!

На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа како еден маж скокнува од прозорецот на полициска станица и бега.
Тоа можеби и не би било чудно да не скокнал од првиот спрат на кров на автомобил кој бил паркиран, што му го ублажило падот.

Но, ситуацијата да биде уште полуда тој во рацете имал радијаторот за кој, со лисиците, бил врзан.
Се’ се одиграло во Москва, но деталите од целиот случај сеуште не се познати.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Тивок убиец на бракот – посмртоносен од пари и секс

На прашањето зошто браковите пропаѓаат, повеќето би одговориле дека причината е лошиот сексуален живот, финансиската …