(ВИДЕО) АКО СТЕ ПРОПУШТИЛЕ – Славица на Алфа ТВ во живо: „Јас само чекам да водам љубов со љубовникот додека мажот не е тука, а него ем не го бива ем озборува!“

Во попладневните емисии на телевизија Алфа граѓаните имаат можност да дебатираа, а ние ве потсетуваме (или ако не сте гледале – информираме) како минало едно јавување на темата „Озборување“.
Во емисијата се јавила, веќе добро познатата гледачка, Славица дебатирајќи на оваа тема.
Таа среде емисија зборувала за нејзиниот љубовник, но и дека тој озборувал додека воделе љубов.
Целото триминутно хит излагање на оваа гледачка можете да го проследите во продолжение:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

СОСЕМА ПРИРОДНО – Список на болести кои ги лекуваат медот и оревите: Еве зошто треба да ги јадете во текот на зимата!

Ќе ви користат ако сте под емотивен стрес или имате тешка физичка работа Медот и …