(ФОТО) Сопругата на Балашевиќ отворила профил на Инстаграм и…Изгледа како „милион долари!“

Оливера Балашевиќ, жена за која се напишани најубавите љубовни песни, кога ќе видиме како изгледа на 61. година, ни станува јасно и зошто. Оливера отворила профил на Инстаграм и, како што пишуваат српските новинари, го урнала интернет. Оливера профилот го отворила пред десетина дена а веќе има 1269 следбеници и стотици лајкови на сликите.
До сега објавила само неколку фотографии, а првата фотка која ја објавила ја опишала со реченицата „Слетав на планетата интернет, хело“.

View this post on Instagram

Sletela na Planetu Internet, hello!!!

A post shared by Olivera Balašević (@olivera.balasevic) on

Оливера, потоа, над своите фотографии објавила сеќавања од основно и средно училиште,а следбениците и поделиле многу комплименти на сметка на изгледот. Поубавата глава на семејството Балашевиќ до сега во широк круг ги одбегнувала медиумите, како и социјалните мрежи, па секое нејзино појавување било вистински настан, но се чини дека одлучила тоа засекогаш да го промени.

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Починала Исидора Бијелица: Книжевничката имала 52. години!

Денес, на 52. годишна возраст,починала Исидора Бјелица. Бјелица починала во станот на нејзините родители во …