(ВИДЕО) МАКЕДОНСКА ЈАВНА СЦЕНА: Некој се разведува со три деца, друг се смирува, а трет го прекинува и вториот брак…!

Македонската јавна сеца е се само не здодевна. Не, не се случува уште еден рекет, туку неколку познати лица ги променија своите брачни статуси…И, додека некој сака да говори за тоа, други едноставно ја менуваат темата, но…
Перо Антиќ после седум години брак реши да стави крај на брачната заедница но не сака да дава никакви коментари за својот минат брачен живот велејќи дека најважни се трите принцови…


Околу бракот на пејачката Елена Велевска се слушаше се и сешто. Прво таа јавно обелодени дека ќе се разведува поради семејно насилство, потоа имаше информација дека сопругот се спакувал и ќе се врател во Австралија за да на крај самата, повторно, изјави дека е се ОК. Да, токму така Елена Велевска сета семејна мешаница ја разреши со два семејни одмори. Само за убаво да е…


Но, очигледно дека истото не може да се каже и за Коки Јанков.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) КОГА ПАРИТЕ НЕ МОЖАТ ДА ТИ КУПАТ СРЕЌА: Атина Оназис – сопругот немилосрдно ја изневерувал, никогаш не ја преболела смртта на саканата личност, многу трагедии и го одбележале животот

Проклетството на семејството Оназис не ка одбегналоЖивотот на Атина Оназис, и покрај нејзиното потекло и …