(ФОТО) ПОРАСНА: Антониа Гигоска го менува имиџот: Го вжешти Инстаграм со разголени фотки!

Се чини дека долгогодишните учества во шоу програмите во соседна Србија влијаеле и на однесувањето на Антониа, на социјалните медиуми, ли едноставно порасна…

Македонската пејачка, Антониа Гиговска, која од неодамна е во врска со фронтменот на „Либеро бенд“, Иван Јованов, објави многу провокативна фотографија на Инстаграм, со што ги разбуди машките фантазии.


View this post on Instagram


promo night 🖤

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on


 

View this post on Instagram

promo night 🖤

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Скопскиот бенд Fiction со нов сингл насловен „Брои до 3″

Скопскиот бенд Fiction го ојбави новиот сингл насловен како „Брои до 3″. Песната е создадена …