(ФОТО) ПОВТОРНО НЕУГЛЕДЕН И ЗАПУШТЕН: Чендлер бил на вечера со девојката како по дома!

Метју бил небричен, неисчешлан, во широка бела маичка и со цигара во раката. Фановите по социјалните мрежи пишувале дека се плашат дека повторно потклекнал и дека се вратил на старите навики – алкохолот и дрогата
Метју Пери продолжува да шокира. После неговите најнови фотографии на кои е неугледен и запуштен фановите по социјалните мрежи пишувале дека се плашат дека повторно потклекнал и дека се вратил на старите навики – алкохолот и дрогата.

Бил на одвикнување од зависности и тоа за време на снимањето на „Пријатели“ од 1997. до 2001. година. Еднаш рекол дека на некои епизоди од серијата воопшто не се сеќава…
„Немав намера толку да ми се допадне, но од почетокот ми се допадна како се чувствувам и сакав се’ повеќе и повеќе. Бев вон контрола“, рекол Пери.

Глумецот никогаш не криел дека се борел со депресија и зависност. Покрај тоа заболел од акутен панкреатитис, болест од која заболуваат тешки алкохоличари и наркомани. Бил во три врски, со Џасмин Блит во 1995., Џулија Робертс од 1995. до 1996. година  а потоа со Лизи Каплан од 2006. до 2012. После тој љубовен бродолом Чендлер останал сам и не се појавувал во јавност со девојка.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Три знаци дека цревата ви се болни – доколку ги забележите, неопходно е итно да се обратите на лекар

Веќе сте свесни дека вашите црева се еден од најмоќните делови на вашето тело. Експертите …