(ФОТО) Не е ли Џенифер Лопез некако дебела во овие хеланки со оглед на „силното вежбање“?

Кога не настапува во провокативни полуголи изданија, Џенифер Лопез најмногу сака да минува време во хеланки.
Така папараците ја фатиле во нејзината најдрага спортска комбинација од која не излегува во касуал пригодите, жолт кроп-топ со долги ракави и шарени хеланки кои сама ги дизајнирала.

 


Оваа комбинација секако и стои прекрасно, но не можеме да се отргнеме на впечатокот дека американската глумица и пејачка има премногу јаки колкови и нозе и покрај силното вежбање.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Вдовицата на Коби Брајант неутешна: „Денес таа би матурирала!“

Ванеса Брајант и оддала почест на покојната ќерка Џиана на денот кога требало да заврши …