(ВИДЕО) СЕГА ЈА ГЛЕДАШ СЕГА ЈА НЕМА:Мирно одела по улицата додека вратата од гаража „не ја вовлекла“!

„Жена тргнала дома, после работа, но не пристигнала таму“, така би можело да звучу подлошката за некој мистериозен хорор филм, но и за ова видео.
Откако сопственичката на гаражата го извадила моторот на улица и чекала да се вклучи во сообраќајот, таа кликнала на далечинско, после неа да се затвори вратата. Токму во тој момент по тротоар наишла постара жена која вратата само ја собрала и ја уфрлила во гаража. Мотористката ниту не забележала дека нејзината гаража “лапнала“ жртва, туку мирно си отишла по својот пат.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) 7. неверојатни жени постари од 50. години кои ќе ве инспирираат да работите на себе

Одржување на добра физичка форма е исклучително тешко, особено по одредена возраст. Но, за некои …