(ФОТО) ТОЈ ЛУД СВЕТ-НА СВАДБА СО ЖЕНЕТ ЧОВЕК СЕ БАКНУВАЛА ПРЕД НЕГОВИТЕ ДЕЦА: Дошла со момчето па бргу го заменила со НЕГО, а реакцијата на сопругата е урнебесна!

Диџејот од свадбата каде се случило прељубата на Фејсбук споделил слики од фото кабината на која се гледа девојката која „се фатила“ спенетиот човек пред неговите деца и покрај тоа што дојде со своето момче.на свадбата дошла со своето момче.

Фотографиите потоа на „Редит“ си споделил еден од гостите кој објаснил дека девојката во црвен фустан дошла на свадбата во придружба на еден млад човек кој на една фотографија има „ајкула“ на главата.
Таа,потоа, се сликала со оженет татко, кој пред своите деца ја бакнувал девојката во црвено, додека неговата сопруга била зафатена со разговори со други гости.

Откако ги забележала сликите од нејзиниот сопруг со рацете завиткани околу друга жена, неговата сопруга јавно го прозвала за измама.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ- ШВАЛЕР ПО ГАЌИ БЕГАЛ ПРЕКУ ТЕРАСАТА! Лутиот маж прво се пресметал со сопругата а потоа сите ги оставил во ШОК!

По интернет кружи урнебесна снимка…Имено, уплашен љубовник бега преку терасата додека „зад петиците“ му е …