(ФОТО) 12. луѓе кои за една година се промениле до непрепознатливост

1. Cillas Givens, 35

2. Brandon Scott, 33

3. Justin McSwain, 27

4. Tiffany Barker, 28

5. Lacey Hodder, 29

6. Ashley Dunn Bratcher, 27

8. Joe Wexler, 31

 

 

9. Alicia Kirgan, 32

10. Nicole Lewis, 23 

11. Pauline Potter, 50

12. Maja Radanović, 33

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Мед и чаша топла вода наутро: Комбинација која ќе ве препороди!

Дали знаете дека комбинацијата на топла вода и мед има повеќекратно корисно влијание врз вашето …