(ВИДЕО+ФОТО) ДОКТОРКА ИСТЕПАЛА ПЕЈАЧКА КОЈА ДОШЛА ДА ГИ „КОРЕГИРА“ УСНИТЕ: Девојката настрадала, лицето и е со лузни а претрпела и потрес на мозокот – а се бидејќи „ја фатила“ докторката со нелегална супстанца!

Валентина Сидорова, руска пејачка и актерка, објавила видео, на Интернет, на кое се гледа нејзиното крваво лице, за кое вели дека е нападната од доктор Олесија Соколан за време на операцијата за корекција на усните.
На снимката, Валентина, која има 20 години, тврди дека се лекува во московска болница поради повреди на главата, скршен нос и потрес на мозокот. Сепак, д-р Соколан тврди дека Сидорова прва ја нападнала.

„Сега сум на клиниката. Ме претепа доктор затоа што нимав видеа на жена доктор, која ме удираше. Таа почна да ме удира во лицето и главата“.

Д-р Соколан прво не го коментирала инцидентот, но потоа ја обвинила пациентката дека се однесувала „непристојно“, пцуела, а потоа скокнала врз неа. Лекарката тогаш и рекла дека ја поништила претходната одлука да има бесплатно корективно лекување за пациентката откако Сидорова не била задоволна од работата на друга поврзана клиника, рекла

Таа ја обвинила Сидорова за употреба на „непристојни зборови… и провоцирање“, како и дека ја земала камерата и се упатила кон неа, но при тоа паднала, добила потрес на мозокот и повреда на стомакот иако била во раните фази на бременоста.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+РЕЦЕПТ) МОЌЕН СОК ОД КРАСТАВИЦА: Напиток кој ќе ве разлади и ослободи од токсини!

Сокот од краставица ќе ви помогне да се разладите во жешките летни денови. Сокот од …