(ВИДЕО) ОВА КУЧЕ МНОГУ САКА СЛАДОЛЕД: Премногу е сладок и ужива во својата омилена посластица!

Се изнагледавме различни видеа со животни.
Еве уште едно кој мислиме дека ќе ви се допадне.
Прикажува куче кое со сласт лиже сладолед, неговата омилена посластица.
Ќе се согласите дека е многу сладок!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ШОКАНТНО – МИСТЕРИЈАТА НА БЕРМУДСКИОТ ТРИАГОЛНИК РЕШЕНА ВО ЈАПОНИЈА: Долго се верувало дека станува збор за легенда, а потоа е пронајден ДОКАЗ!

Бермудскиот триаголник, познат и како Ѓаволски триаголник, е слабо дефиниран регион во Северноатлантскиот океан, каде …