(ВИДЕО) ПОСЛЕ ОВА ВИДЕО ДЕНОТ СИГУРНО ЌЕ ВИ БИДЕ ПОДОБАР: Погледнете ја разиграната игра на едно куче со топка – како да е жонглер или фудбалер!

Ќе ве воодушеви на прво гледање…
Ова куче едноставно воодушевува со своите фудбалски вештини.

Негова омилена забава е удирањето на топката со глава, но не само тоа.
Тој сака да го прави тоа но и салто во воздух.
Ама, пресладок е, едноставно неверојатен…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

КАКО ПРЕКУ ИСХРАНАТА ДА ЈА ВРАТИТЕ ШТИТНАТА ЖЛЕЗДА ВО РАМНОТЕЖА: Кај хипо и хипертироидизам одбегнувајте ги ОВИЕ намирници!

За секој случај, пред да направите какви било промени во вашата исхрана, консултирајте се со …