(ВИДЕО) НЕМА ДА ОСТАНЕТЕ РАМНОДУШНИ: Вака изгледа кога 400. дечиња ја пеат „Само војна да нема!“

Нема подрагоцено од детскиот живот…

А кога тие, дечињата и тоа 400. на број ќе ја испеат „Само војна да нема“ не само што ќе ви затрепери душата туку и солзи ќе ви надојдат…

Да не зборуваме многу туку погледнете го видеото:

DA SE NAJEŽIŠ! Ovako izgleda kada 400 mališana pjeva "Samo da rata ne bude". Bravo Pljevlja, naklon do poda! Obavezno poslušajte i uživajte ❤️

DA SE NAJEŽIŠ! Ovako izgleda kada 400 mališana pjeva "Samo da rata ne bude". Bravo Pljevlja, naklon do poda! Obavezno poslušajte i uživajte ❤️

Gepostet von SarajevoGrad am Freitag, 28. Juni 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Римски мозаик пронајден под лозје во Италија!

Римскиот патос украсен со мозаици беше откриен под лозовите насади во северна Италија, по повеќе …