(ФОТО) Славната пејачка го родила првото дете на 44. години: Воодушевила со оваа слика на Инстаграм!

Австралиската пејачка не ја крие својата радост поради пристигнувањето на наследникот на свет…
Натали Имбрулија го роди своето прво дете на 44-годишна возраст преку вонтеланско оплодување со помош на анонимен донатор.
Австралиската пејачка која во деведесеттите се прослави со својот хит „Торн“ среќните вести ги споделила на Инстаграм.
„Моето срце ќе пукне, моето момче“, напишала во описот на фотографијата на која го држи рачето рачката на нејзиниот наследник, при што добила повеќе од 55.000 лајкови.

Гордата мајка откри и дека на својот син му го дала името Макс Валентин Имбрулија.
За потсетување, Натали Имбрулија претходно беше во брак со фронтменот на „Силверчелс“, Даниел Џонс, но од тој брак нема наследници.
По пропаѓањето на бракот, популарната пејачка отишла на „ин витро“ оплодување од непознат донатор и останала во блажена состојба.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Глумецот од сериите „НЦИС“ и „Бул“ ослабнал 20. килограми без „теретана“ – Открил и како!

Актерот Мајкл Ведерли, sвездата на сериите „Бул“ и „НЦИС“, неодамна призна дека се здебелил. За …