(ВИДЕО) ОД ОВА НЕМА ПОУБАВО – Водителка читала вести кога во студио се појавил неочекуван гостин: Не можела да не се насмее…

Водителката на МСНБЦ вести, Кортни Кјуб, покажала дека е мајстор во вршење на неколку работи во исто време.
Имено во средата наутро нејзиниот син се појавил во студиото каде се емитуваат вести во живо.
Кјуб известувала за националната безбедност и Пентагон, зборувала за воздушните напади на Турција над Сирија, кога оддеднаш во студиото се појавило малечко момче.
„Извинете моето дете е тука“, рекла таа со намевка.
Иако за кратко се чинело дека ја губи контролата,таа успеала да се снајде и да ги заврши вестите до крај.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ШОКАНТНО – МИСТЕРИЈАТА НА БЕРМУДСКИОТ ТРИАГОЛНИК РЕШЕНА ВО ЈАПОНИЈА: Долго се верувало дека станува збор за легенда, а потоа е пронајден ДОКАЗ!

Бермудскиот триаголник, познат и како Ѓаволски триаголник, е слабо дефиниран регион во Северноатлантскиот океан, каде …