МОРБИДНО – 7. ГОДИНИ ПРЕЖИВУВАЛА ПЕКОЛ: Исповед на жена која од 11. години ја силувале повеќе 500. мажи! Мислела дека само смртта може да ја спаси!

Жената, која е уапсена повеќе пати од полицијата во Велика Британија за проституција, зборувала за сè што преживеала во тек на седум години. „Џенифер“, како што ја нарекуваат медиумите, денес е во своите четириесетти и во минатото повеќе пати бил уапсена за проституција. До НЕЈЗИНИ 19. години, таа бИЛА осудена 52 пати.
Откриено е дека била жртва на банда во Телфорд (англиска област во округот Шропшир), која се најде во центарот на најлошиот скандал за сексуална злоупотреба на деца во британската историја. Според извештаите на локалните медиуми, повеќе од 500. мажи ја силувале уште од нејзини 11. години.
Џенифер имала 11/ години кога за прв пат се соочила со силувач, момче на постара братучетка со кој таа се забавувала. Потоа, ја препуштиле на своите пријатели, кои ја групно ја силувале, изјавила таа за „Сандај“ пред јавната расправа.
Џенифер била една од многуте девојчиња кои бандата ги дрогирала, тепала и биле силувани од бандата во 1980-тите. Таа вели дека десет мажи ја силувале секоја вечер.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

За изминатите 24. часа се потврдени 76 нови случаи на ковид 19: Вкупната бројка на дијагностицирани 2.391, оздравени се 26 пациенти – почина 1 лице

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 885 тестирања, а регистрирани …