(ВИДЕО) ДЕВОЈЧЕ ПРВПАТ ВИДЕЛО ВОЗ: Нејзината реакција не потсетува дека СРЕЌАТА Е ВО МАЛЕЧКИТЕ РАБОТИ!

Децата се таму за да не потсетат колку е убав животот – затоа што нивните реакции кога откриваат нови работи секогаш се најискрени.
Девојчето во оваа снимка сигурно ќе ве насмее и ќе ви го направи денот малку подобар.
Поточно, нејзините родители првпат ја однеле на патување со воз, снимајќи ја нејзината реакција додека таа по прв пат гледала како возот се приближува до станицата.
Малечката навистина беше восхитена и воодушевена – толку многу што таа им ја пренела искрената радост на илјадниците кои го гледале ова видео.
Погледнете во и вие:

Djevojčica i voz

Djevojčicin prvi susret sa vozom. Predivno!

Gepostet von BUKA am Montag, 23. September 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) 4. брзи рецепти за мафини, куглоф, пита…

Секогаш е добро да се има некој рецепт „набрзина“ на домашните да им подготвиме, вечера …