(ФОТО) НАШЕ ТАЖНО СЕКОЈДНЕВИЕ: „Најстрашниот хорор филм што сум го видела е ова!“

Ги среќаваме по градот, ги има насекаде а Олја Стојменовска на Фејсбук споделила свое искуство од средба со семејство кое нема каде па живее под мостот кај ФОН…

„Место не ме држеше да отидам кај луѓето, Ве молам споделувајте можеби ќе им излезат институциите во пресрет ако сите реагираме. Околу жената имаше рој муви, неподнослива смрдеа.. Најстрашниот хорор филм што сум го видела е ова. Локација населба Аеродром под мостот кај универзитетот ФОН“, пишува Олја .

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ослободете се од проблемите со кожата со сода бикарбона – Доаѓа времето на комарците, а…

Сода бикарбоната има навистина чудесно дејство Иако сме навикнати да ја користиме во исхраната, таа …