(ФОТО) МАЛКУ РАБОТА МАЛКУ УЖИВАЊЕ: Зоран Заев со семејството на свадба „кај сватовите“

Пред патувањето во САД премиерот Зоран Заев со сопругата Зорица и ќерката Александра бил на свадба кај семејството Проданови…
Тоа и не е чудно со оглед на тоа дека неговата ќерка Александра Заева веќе подолг период е во врска со Иван Проданов.
Македонскиот премиер со сопругата Зорица и ќерката Александра изгледаат елегантно на фотографиите кои Александра ги сподели на социјалните мрежи.
18-годишната девојка носеше впечатлива сина креација.


View this post on Instagram

A post shared by Aleksandra Zaeva (@aleksandrazaeva) on


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Тони Цетински бил на трансплантација на коса, СЕ’ објавил на Инстаграм

ТОНИ Цетински објави на Инстаграм дека решил да направи трансплантација на коса. „Одамна имам желба …