(ФОТО) ПРЕМНОГУ ОПЕРАЦИИ – Толку се изобличила од зафатите што со своето лице не можела да го отклучи телефонот – не ја препознал!

Пријателите на старлетата и бивша манекенката Кејти Прајс наводно се загрижени за неа затоа што изгледа дека не е ментално стабилна.
Според британските таблоиди, Кејти го фрлила својот мобилен телефон во ѕидот затоа што не можела да го отклучи. Имено, таа наместила телефонот да се отклучува со нејзиното лице, но поради премногу пластични операции, нејзиниот изглед се променил толку многу што софтверот едноставно не го препознал.

„Таа го скрши екранот затоа што телефонот трајно се заклучил откако премногу пати внела „погрешна лозинка“, или  премногу пати го покажувала лицето  што телефонот не го препознал“, рекол еден од нејзините пријатели.
Кејти е зависничка од пластична хирургија, па затоа била на неколку затегнувања на лицето, кревајќи ги и проширувајќи ги градите и задникот, ги зголемила усните, намалување на носот…

Минатата година, еден фејс- лифт се одвивал лошо, па старлетата имала обесена кожа на лицето, темни кругови под очите и, генерално, изгледала лошо. Бидејќи никој во Велика Британија не сакал да работи повеќе на неа, таа патувала во Турција за да се „санира“.

После последната операција, летово била во ужасна болка, таблетитепротив болки едвај и помагале, а пријателите велат дека имала чувство дека ушите ќе паднат.
„Секако, тоа немаше да се случи, но таа го имаше тоа чувство. Шавовите на ушите ужасно ја повредуваат, не можеше да спие по цели ноќи“, велат нејзините пријатели.
Кејти, инаку, има 41. година и родила пет деца, а неодамна зборувала за трошење 25.000 фунти за затегнување на целото тело, по што се надева дека ќе има тело на 25-годишна девојка.

Лекарите ја предупредиле дека тоа не е мудро, но еден се согласи да ја заврши постапката, па Кети сега штеди да си дозволи липосукција на нозете, рацете и абдоменот. Закрепнувањето ќе трае со месеци и таа ќе мора буквално да се закова во кревет, но се чини дека не се грижи премногу за тоа.
Нејзиното најново реално шоу можете да го следите на каналот TLC .

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Зошто некои луѓе нè НЕРВИРААТ БЕЗ БИЛО КАКОВ ПОВОД? Психолозите даваат објаснување!

Одговорот на ова прашање всушност лежи во нас самите Речиси секој знае некои луѓе кои …