На повидок е голема љубов за овие три знаци од Зодијакот

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Летото сè уште трае, а септември носи малку помирна љубовна авантура за неколку хороскопски знаци.
Додека некои хороскопски знаци имаа бурен љубовен живот оваа година, други беа срамежливи и чекаа. Сепак, овие 3. хороскопски знаци ќе ја најдат својата љубов наесен.
Бик
Во текот на летото, не ве интересирало дури и црна мачка да го мине патот, а камоли за аубовта.
Сепак, есента доаѓа и ќе се за вљубите кога најмалку ќе се надевате. Бикот ќе се заљуби многу ненадејно, а sвездите велат дека страста ќе биде взаемна. Тие исто така се многу чувствителни и емотивно интуитивни. Сакаат да излезат, сакаат да се дружат со луѓето и сакаат да бидат видени, а имаат и тајна нежна страна
Стрелец
Неуспешниот обид за врска ова лето ќе го потсети Стрелецот дека тие дефинитивно не се добри во изборот на партнери. Па, затоа на есен кога конечно  ВИЕ ќе бидете избрани и нема премногу да се прашувате. И верувајте ни, ова е најдобриот начин да бидете во долга врска.
Риби
Тука се и Рибите. Тие се флегматични како Скорпија, но имаат и глава во облаците. Тоа е совршен амбиент за летна авантура полна со долги погледи и доцни ноќи во градот. Неговите маки оваа година дури и не можат да се опишат, тука имаше тука сеѓто, пишува Пулт.
Бевте во врска, раскинавте, страдавте и сега сè е исчезнато и конечно сте подготвени да го средите животот. И, ќе го направите сето тоа во ново издание што досега никој не го видел. Доста е драма, подготвени сте за нова љубов!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Каква е поврзаноста помеѓу контактот со очи и заљубеноста? Научниците имаат интересни одговори!

Се прашувате дали личноста што ви се допаѓа ги споделува вашите чувства? Психологијата вели дека …