(ВИДЕО) ДВОЈКА СЕ ОПУШТАЛА ВО БАЗЕН се додека не им се придружил неповикан гостин…

Романтична и опуштачка вечер се претворила во сцена од хорор филмови.
Овие луѓе доживеале непријатно изненадување кога во базенот им се придружил неповикан гостин.
Морничаво!
Во видеото погледнете што точно се случило:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО) ИСЧЕЗНАЛА ЗЛАТНАТА ВЦ ШКОЛКА: Крадци упаднале во британска палата со два камиоони и однеле експонат вреден 5. милиони долари!

Крадци украле целосно функционална 18-каратна златна тоалетна школка од британскиот дворец Бленам, каде што беше …