(ФОТО) НЕВИДЕН СКАНДАЛ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Викале на Џенифер Лопез и ја навредувале со транспаренти – пејачката не знаела како побргу да избега!

Никој не наслутувал што и се подготвува на пејачката таа вечер
Кога тип топ средена во стилот на златна дива зачекорила по црвениот тепих на филмскиот фестивал во Торонто, Џенифер Лопез очекувала сè, освен скандалот во кој се нашла!
Отпрвин, сè изгледало нормално – латинската пејачка позирала насмеано и самоуверено на фотографите, а потоа и сосвршеникот Алекс Родригез.

Присутните се восхитувале на нејзината раскошна тоалета, стилски сандали и луксузен сјаен накит.
Сепак, никој не знаел што и се подготвува на Џенифер таа вечер.
Штом снимањето било завршено, и Џенифер се упатлаи кон централната сала, транспаренти со зборовите „Џеј Ло ги мрази животните“, „Џеј Ло, престани да носиш вистинско крзно“ и многу други почнале да летаат кон неа.

Активистите за правата на животните ги извикувале своите пароли со ѕвона и свирки, а пејачката била видно шокирана и посрамена па побрзала да се тргне од црвениот тепих, додека нејзината асистентка почнала бргу да ги собира транспарентите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

АДВОКАТ ОД ЛОНДОН ОБЈАСНИЛ СЕ’ ДО ДЕТАЛ – ОВИЕ ЛУЃЕ ВО ЧЕКОР ЌЕ ГИ СЛЕДАТ ХАРИ И МЕГАН: Мистеријата е решена – еве кои ќе бидат припадниците на нивното ОБЕЗБЕДУВАЊЕ за 500.000 фунти годишно!

Принцот Хари и Меган Маркл можеби се повлекоа од кралскиот живот, но тоа не значи …