(ВИДЕО) НАЈРАЗВРАТЕН ФЕСТИВАЛ НА СВЕТОТ: На „секси островот“ секој маж на располагање ќе има по две ескорт дами

На последниот фестивал бил и малолетник кој шокирал со признанието:„Таму првпат имав секс, пиев и пробав дрога!“
Конзервативната јавност во САД е шокирана од веста дека новото издание на „најлудиот фестивал во светот“ наречен „Секс остров“ ќе се одржи на тајна локација во Невада. Досега, на Карибите се случија изданија на контроверзниот настан, а ова е прв пат кога влегува во американските граници.
Организаторот, Good Girls Company, знае како да ја крене прашината. Кога последен пат ја најавија забавата, тие рекоа дека ќе биде незаборавно искуство и исполнување на сексуалните фантазии на секој маж. Билетот ќе можат да го набават „избрани 50“ на кои ќе им бидат достапни 100 ескорт девојки.

Правилата се јасни

Постојат, се разбира, строги правила. Употребата на кондоми е задолжителна и секој посетител има право да се менува за девојчињата во секое време.
Организаторот ќе ги однесе на тајна локација со хеликоптер и сите ќе имаат на располагање по две девојки. Тие потенцираат дека сите биле тестирани за сексуално преносливи болести и дека со задоволство ќе ги слушаат сите желби на посетителите. Ако некој е здодевен, тие ќе имаат можност да се коцкаат во некое од казината во Невада, тие исто така ќе можат да присуствуваат и на концерти на кои ќе настапуваат – холограми.

Четири дена оргии
Овогодинешниот „Секс остров“ ќе се одржи на Ноќта на вештерките, иако фестивалот ќе трае цели четири дена, од 31. октомври до 3. ноември. Се разбира, заради извештаите и поради службената должност, ’надлежните органи’ најавија дека внимателно ќе следат што се случува, а акцентот ќе биде ставен на можната злоупотреба на дрогата.

Како да сето ова не беше доволно скандалозно, имало и исповед во медиумите и 16-годишно момче кој тврди дека бил на некој од претходните настани. Тогаш на „Сексот остров“ ја загубил невиноста.
„Беше неверојатно, ми доаѓа да се расплачам кога ќе се сетам како беше. Секс имав за прв пат, пиев алкохол по прв пат и пробав дрога“, рекол тој.
Билетите за овогодинешниот Секс Остров се со цена од 6.000 УСД, при што организаторите велат дека повеќе од половина од билетите се веќе продадени.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СИМБОЛ НА АБУ ДАБИ – Кривата кула во Пиза има конкуренција на Блискиот исток

Искривената кула во италијанскиот град Пиза има историја која ја знае скоро целиот свет, а …