(ФОТО) НЕ МОЖЕ А ДА НЕ ПРАВИ ПРОВОКАЦИИ: Антониа Гиговска повторно ги воодушеви фановите!

Познато е дека Гиговска секогаш е средена за пред камерите и изгледа одлично од глава до петици. Со своите модни комбинации, Антониа знае најчесто да ги изненади фановите и нејзините следбеници.
Младата македонска пејачка, Антониа Гиговска, постојано ја интригира јавноста со своите необични и уникатни изданија.
Овој пат ја промени бојата на косата – сега е дел од светот на русокосите девојки.

View this post on Instagram

u can call me blondie

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on

Гиговска на социјалните мрежи сподели фотографија од нејзиниот нов изглед, а веднаш под објавата доби многу коментари, а прв кој искоментира беше Иван Јованов – нејзиниот сакан, кој напиша: „ОMG“.

View this post on Instagram

about today 💛

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on

Познато е дека Гиговска секогаш е средена за пред камерите и изгледа одлично од глава до петици. Со своите модни комбинации, Антониа знае најчесто да ги изненади фановите и нејзините следбеници.

Пофалби доби и од фризерот Даниел Николовски, како и од водителката Елена Стојановска. За кратко време Гиговска доби повеќе од 13.000 лајкови.

View this post on Instagram

wonder woman⚡

A post shared by Antonia Gigovska (@antoniagigovskaa) on

Да потсетиме, Гиговска неодамна најави дека подготвува нешто ново на музички план, па останува да видиме со што ќе изненади овој пат.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Мрачна тајна на Хали Бери: Својот изглед го должи на болеста!

Од доцните осумдесетти години на минатиот век глумицата се бори со свирепа болест…   View …