(ВИДЕО) ФАТЕНА НЕПОДГОТВЕНА: Снимка на водителка на БиБиСи за многумина и денес е најдобра!

Водителката на БиБиСи која едвај стасала на почетокот на емисијата станала хит на интернет.
На снимката која се шири по социјалните мрежи се гледа како млада водителка трча кон своето место во студиото за да стаса пред да „тргне“ во етер. Бидејќи била спора за една секунда камерата го „уловила“ нејзиниот мал маневар.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

20 ПРАВИЛА НА ВОСПИТУВАЊЕ НА ГОЛЕМИОТ ПЕДАГОГ – МАРИЈА МОНТЕСОРИ: Еве како да го одгледате најдоброто и најспособното дете на светот

Големиот педагог Марија Монтесори знаела како да го воспита најдоброто дете на светот, со само …