(ФОТО Галерија) ВИЛА ВРЕДНА 3,5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ – Интериер кој шармира на прва: Домот на боксерот е идеален спој на модерен и ретро стил

Рускиот боксер, Сергеј Ковалев, ја ставил на продажба својата раскошна вила со базен сместена во Њупорт Бич во Калифорнија, а износот што го бара за неа е „вистинска ситнурија“.


Професионалниот боксер Сергеј Ковалев одлучил да ја продаде својата импресивна вила со базен сместена во Њупорт Бич во Калифорнија. И покрај богатството кое го стекнал рускиот полутешкаш смета дека е време да продаде една од своите недвижнини, па луксузната вила ја ставил на продажба за 3,5 милиони долари.

Пространата куќа со големина од 360 квадратни метри има вкупно пет спални соби и еднакво толку бањи, беспрекорно уредена  како спој на модерен и ретро стил кои ќе ве шармираат на прва.

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) ВИДЕО+ФОТО) Дошол на венчавка со шест жени:„Сите се трудни од мене!“

На Инстаграм објавил фотографии од венчавката Контроверзниот богаташ познат како Прити Мајк предизвикал низа коментари …