(ВИДЕО) САМОУБИСТВЕН СКОК – ПРЕДАЛЕКУ И ПРЕМНОГУ ВИСОКО А ТВРДЕЛ ДЕКА ЌЕ СКОКНЕ ВО ВОДА: Она што го направил сите ги оставило без здив!

Без оглед дали имал искуство со скоковите во вода или не, она што овој Швајцарец го направил се граничи со лудило.
Тој тврдел дека ќе успее да се залета и од улицата директно да скокне во реката. Можеби тоа и не би било страшно ако помеѓу улицата и водата не се наоѓал простор широк 5 – 6 метри, а и висината од која сакал да скокне била слична…
Но, тој бил убеден дека може да го изведе тоа.
Еве како сето тоа изгледало!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Дневен хороскоп за петок, 07.10.2022: Со многу шарм, не успевате да привлечете нечие внимание и наклонетост. Важно ви е да бидете во нечие друштво, почекајте поповолен момент…

Овен Љубов: Во односот со саканата личност не е се како што би сакале, но …