(ВИДЕО) ТЕ МОЛАМ НЕМОЈ ПОВЕЌЕ ДА ПОМАГАШ: Таман пристигнал да го извлече автомобилот, па сè тргнало наопаку!

Наместо олеснување и решение нови проблеми…Поука дали треба секому да му веруваме!
Кога автомобилот ќе запре не е нималку пријатно и тоа станува кошмар за секој возач.
Се случува долго да се чека помош и дури ни да нема никој кој може да ви помогне во таква ситуација.
Меѓутоа, дури и доколку некој запре тоа не значи дека на агонијата ѝ дошло крајот туку како кај возачот на ова „WV поло“- нејзиниот почеток.
Погледнете ја снимката:

Kada šlepanje pođe po zlu :(Vinkovci

Gepostet von Prometne zgode i nezgode am Dienstag, 13. August 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Мислат дека светот се врти околу нив: Ова се најарогантните знаци во Зодијакот!

Тие најмногу се сакаат себе и мислат дека се единствените што секогаш се во право… …