(ВИДЕО) БЛАМИРАЊЕ – ОНА КОГА МАЈМУН ЌЕ ТЕ ПОБЕДИ ВО ПИНГ ПОНГ: Една година нема да излезеш од дома!

Се правите паметни и сакате да се докажете во некој спорт. Во пинг понг на пример.
За да си обезбедите победа за противник сте избрале ниту повеќе ниту помалку мајмун. И тогаш бламирање! Ве победува мајмун.
Еве и доказ!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ПРИТВОР ИЛИ СЛОБОДА: Боки 13 во притвор а секојдневно „лиферува“ информациите надвор од „Шутка“

Кога некој е во притвор обично се мисли дека е изолиран и нема пристап до …