(ФОТО) Најпопуларната македонска „Бинго девојка“ е повторно бремена!

Постарите сигурно се сеќаваат на извлекувањето на Бингото кое го водеа Игор Џамбазов и Натали Грубовиќ, а сигурно уште повеќе по репликата на Игор – „Ама фај му на човекот, ама дај му Натали на човекот“…
Но, бинго девојката одамна не живее во Скопје а среќата ја најде во Србија…
Некогашната бинго-девојка и позната манекенка Наталија Грубовиќ го очекува своето второ дете. Бременоста на познатата манекенка се гледа на фотографиите кои ги објавија нејзини пријатели и родини на Фејсбук, сликани на крштевка во Црна гора.

View this post on Instagram

#happybirthday #mydaughter #mylove 🎂💖💝💗

A post shared by nataligrubovic (@nataligrubovic) on

Нејзината ќерка го доби името според прекарот кој ѝ го даде актерот Игор Џамбазов, Натали. Таа во септември ќе наполни две години.

Инаку, Натали веќе неколку години со сопругот, бизнисменот Дрен Глушац живее во Нови Сад.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ФОТО) УБАВА ПРИКАЗНА ЗА УБАВО ПОПЛАДНЕ: Мајката не можела да го смири бебето во авион па работите ги презел стјуардот!

ПРВИОТ лет со авион со мало дете е доста стресен, особено ако бебето е исто …