(ВИДЕО) КОГА НЕШТО СЕ САКА – Изворна Македонска песна во изведба на три прекрасни вокали!

Вистинско освежување во жегата…
Изворна Македонска песна во изведба на три прекрасни вокали.
Марија, Љупка и Тото

Право освежување за жегата…Изворна Македонска песна у изведба на три прекрасни вокали.Марија, Љупка и ТотоРЕСПЕКТ

Gepostet von Штипска Идила am Montag, 12. August 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ПРИТВОР ИЛИ СЛОБОДА: Боки 13 во притвор а секојдневно „лиферува“ информациите надвор од „Шутка“

Кога некој е во притвор обично се мисли дека е изолиран и нема пристап до …