(ФОТО) БИВШАТА СУЛТАНИЈА НА МЕТА НА КРИТИКИТЕ – Изобличена: Славната Хурем (35) си го уништила лицето со пластични операции и од преубава станала стандард!

Социјалните мрежи се вжештиле…
Турската актерка Мерјем Узерли која нашата публика ја запомни како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, објавила фотографија на која позира со латино дивата Џенифер Лопез и предизвикала „узбуна“ на социјалните мрежи.
Не, не станува збор за позитивни коментари и восхит на социјалните мрежи туку шокантни коментари на сметка на лицето на актерката.

На фотографијата јасно се гледа дека Мерјем претерала со естетските операции, а многумина коментирале дека целосно се изобличила и дека повеќе не личи на себе.

View this post on Instagram

🎬💋

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Вака изгледаше додека ја толкуваше улогата на султанката Хурем:

Разликата е уште поочигледна кога ќе се погледне фотографијата од нејзината рана младост кога била целосно природна… И преубава!

View this post on Instagram

#sweet16

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

Токму тоа фановите најмногу го коментирале – колку претходно била многу поубава, а колку се уништила со операциите кои очигледно биле повеќе од една.
Што мислите вие споделете со нас во коментарите!

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

КАКО ПРЕКУ ИСХРАНАТА ДА ЈА ВРАТИТЕ ШТИТНАТА ЖЛЕЗДА ВО РАМНОТЕЖА: Кај хипо и хипертироидизам одбегнувајте ги ОВИЕ намирници!

За секој случај, пред да направите какви било промени во вашата исхрана, консултирајте се со …