(ФОТО) Среде прекрасниот грчки песок Катица Јанева добила „главоболка!“

Иако не е во Македонија, оние кои се на одмор во Грција, посебно на истото место каде што е и Главната обвинителка од СЈО, го следат секој нејзин чекор…
Нова фотографија од одморот на Катица Јанева денеска сподели портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски.
„Откако излезе снимката за ‘Рекет’, почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати масажа која според неименуваниот извор чинела 10 евра.
Тек почеток е Катицеее, многу повеќе ќе те боли глава“, порача Арсовски.

Откако излезе снимката за “Рекет”, почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати…

Gepostet von Dimsa Arsovski am Donnerstag, 8. August 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА КРЕНА ПРАШИНА: Синди Крафорд (55) позирала за Вог – без облека!

Насловната страница на списанието „Вог“ е украсена со нејзин портрет со нагласена фризура, но една …