(ВИДЕО) Љубопитно дете паднало во шахта – таткото веднаш- скокнал по него!

 

Минатата недела љубопитно дете во Кина доживеало вистински шок кога зачекорил на искршен капак од шахта и паднал внатре.
На снимката од надзорната камера се гледаат 3.годишникот и неговите родители кои одат по улица кога детето запира и ѕирка во шахтата. Потоа зачекорува  паѓа внатре, а неговите родители, кои биле веднаш зад него, веднаш му помогнале.
Таткото го излвекол детето а 3. годишникот минал со помали повреди.
Полицијата бргу го алармирала одделот за одржување за ја поправат искршената шахта.

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

АДВОКАТ ОД ЛОНДОН ОБЈАСНИЛ СЕ’ ДО ДЕТАЛ – ОВИЕ ЛУЃЕ ВО ЧЕКОР ЌЕ ГИ СЛЕДАТ ХАРИ И МЕГАН: Мистеријата е решена – еве кои ќе бидат припадниците на нивното ОБЕЗБЕДУВАЊЕ за 500.000 фунти годишно!

Принцот Хари и Меган Маркл можеби се повлекоа од кралскиот живот, но тоа не значи …