Дневен хороскоп за среда, 07.08.2019: Денешниот убав аспект ни донесува успеси, мотивација, оптимизам и енергија – преиспитајте ја врската и не бидете своеглави!

Стрелец
Работа
Денес, важно е да имате добра тактика, бидејќи ова е единствениот начин да го пронајдете вистинското решение.
Љубов
Заљубени сте и среќни сте, иако сè уште сте малку повеќе си удоволувате на себе.
Здравје
Добро се чувствувате.
Јарец
Работа
Ве чекаат важни договори. Успешен работен ден што ќе ве направи многу среќни.
Љубов
Уживајте во друштвото на вашата сакана личност и поминете ја вечерта во хармонична атмосфера. Задоволни сте.
Здравје
Добро
Водолија
Работа
Состојбата на работното место се менува на подобро. Денес, ќе почувствувате голема поддршка од колегите и претпоставените.
Љубов
Имате тенденција претерано да критикувате и како да барате причина да бидете сами. Обидете се да се преиспитате и да откриете каде е проблемот.
Здравје
Несоницата ви пречи.
Риби
Работа
Инспирирани сте од креативни идеи и предлагате корисно решение за вашите соработници. Се грижите за нив да бидат прифатени.
Љубов
Некој ви испраќа љубовна порака и директно ви дава до знаење што мисли и чувствува. Вие нема да одолеете.
Здравје
Корегирајте ја исхраната.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) КАКОВ МАЛЕР! Истекле 50.000 литри црно вино: Течело во потоци!

Во една шпанска винарија, во Виламалеа на југоистокот од земјата, почна да протекува резервоар со …